Rezervace, ceník

Rezervaci je možné objednat E-mailem, následně vám bude zaslána faktura,nebo e-mail s číslem účtu a s částkou pro zaplacení zálohy.telefonické objednávky jsou taktéž potvrzeny zálohovou platbou, pokud se nedomluví jinak,(objednávka den před příjezdem.)

Platba +storno poplatky:

za ubytování je klient povinen uhradit cenu v souladu s platným ceníkem pensionu.Viz výše.Pension si vyhrazuje právo požadovat od klienta při rezervaci zálohu ve výši 50%ceny pří dlouhodobém pobytu, a 100%ceny při víkendovém pobytu(1-3noci) dohodnuté písemně (e-mail, faktura).

V případě zrušení rezervace pobytu 10-6 dnů před nástupem na ubytování(písemně, je bráno den doručení) je zrušení rezervace bezplatné.      V případě zrušení rezervace pobytu méně než 5 dnů před dnem kdy mělo být zahájeno ubytování, (písemně je bráno den doručerní), je  zrušení rezervace zpoplatněno 100%.  V případě,že rezervace nebude řádně zrušena a klient se nedostaví k zahájení ubytování, je toto bráno jako zrušení rezervace a zpoplatněno 100% zálohy. Vřípadě zkrácení pobytu klientem, má pension právo klientovi vyúčtovat plnou výši dohodnuté ceny za celou rezervovanou délku pobytu.Řádné zrušení rezervace musí být komunikováno pisemně,nebo elektronicky.

Platba nebo doplatek je v hotovosti po příjezdu.(ne kartou).

Nástup na ubytování je nejdříve ve 14hodin do 20 hodin, (nahlašte přibližnou dobu příjezdu, je možné dobu příjezdu prodloužit. )                         

Vyklizení pokoje a  opuštění pensionu do 10 hodin.(neopuštění pensionu ,nebo předčasný příjezd je zpoplatněn ,a pokud host neopustí nebo nevrátí klíče od pokoje je možné zaúčtovat další den pobytu.

V ceně ubytování neni zahrnuto používání venkovního bazénu ,/neni určen pro veřejnost/ , pojištění hosta , rekreační poplatek.

Všeobecné podmínky:ubytovací řad:ustanovení §2326 a následující zák.č. 89/2012 Sb.občanského zákoníku. celý ubytovací řad pensionu Veronika je k dispozici v pokoji.

 

 

 

 

 

 

 

Pokoje

Pokoje jsou dvoulůžkové a čtyřlůžkové s vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem, digitální televizí, satelitem, internet-WIFI, lednicí a varnou konvicí -na vyžádání.

Stravování:

pension poskytuje kontinentální snidaně v pokojích pensionu v čase 7:30-9:30 hodin.

Naše restaurace je opět otevřena.Dalšírestaurace,  je vzdálená asi 5O metrů, kavárna asi 100m od pensionu.